طراحی لوگو | طراحی آرم | نشان تجاری حرفه ای

طراحی لوگو و آرم تجاری

طراحی لوگو و آرم در مجموعه سرویس مهر به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام میشود کلیه سفارشات طراحی لوگو و آرم نشان تجاری به صورت آنلاین از طریق بزرگترین سامانه سفارشات لوگو انجام میشود

تیم طراحی ما متشکل از چندین طراح لوگو میباشد که موفقیت شما را در ثبت لوگو به ارمقان می آورد همچنین جهت طراحی کاتالوگ و طراحی سایت نیز توسط مجموعه انجام میشود

طراحی لوگو و آرم تجاری
طراحی لوگو و آرم تجاری

ثبت لوگو و آرم تجاری

 

قیمت طراحی لوگو
قیمت طراحی لوگو

انواع طراحی آرم و لوگو

مونوگرام، پیکتوگرام و لوگوتایپطراحی لوگو

طراحی آرم و لوگو بر اساس شرایط برند، در سه دسته بندی ایده پردازی و اجرا می گردد.

دسته اول: لوگو تصویری که خود شامل مونوگرام و یا پیکتوگرام می باشد.طراحی آرم به روش مونوگرام به این معنی است که در طراحی نماد برند از حروف اول نام تجاری استفاده شود.مانند حرف M در لوگو مک دونالد .طراحی نشان تجاری به سبک پیکتوگرام به این مفهوم است که لوگو در واقع یک المان کاملا شناخته شده بصری است مانند ستاره سه پر مرسدس بنز.

دسته دوم: لوگو نوشتاری است به این مفهوم که در طراحی نشان تجاری، نام برند به روشی متمایز فونت های مرسوم ولی کاملا ساده و جذاب طراحی می گردد. این روش به طراحی لوگوتایپ یا تایپ فیس برند نیز معروف است.

دسته سوم: لوگو ترکیبی نام دارد که از ترکیب هردو نوع اول و دوم پدید می آید که نوع سوم عملا کارامدتر و دارای اثرگذاری بالاتری است. برندها برای به یادماندنی شدن و جذابیت بصری بیشتر هم به لوگو و نماد تصویری نیازمند هستند و هم لوگوتایپی قدرتمند.

جهت کسب اطلاع و مشاوره رایگان با شماره تماس 02188081280  تماس حاص فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *